Sestavuji aktuální kalendář ...
Před několika minutami jsem si přečetl článek pana prezidenta a můžu říct, že je to můj prezident a budu za ním a nebo i před ním stát, protože to co tady bylo před ním nebyli prezidenti, ale loutky. Toto je člověk, kteý nazývá věci pravýmy jmény, i když oposmlouvu mu nikdy neodpustím, což se určitému okruhu lidí, ne že nelíbí, ale přímo je to sere, protože odhaluje jejich pozadí, neřkuli prdel do které se mermo mocí snaží narvat. A všichni ti neandrtálci co mu ukazují ty "červené" karty nemají vůbec ponětí o co jde těm hajzlům co jim ty karty rozdávají.
  Jsem opravdu rád, že jsem nevolil toho zmrda spícího, prozože  :

MIMOCHODEM:

Nikdy nezapomínejte na dva Šláfnberkovy skutky:

1)jak odpověděl hraběnce Kottulinski na dotaz ohl. její restituce Sychrovského zámku,-"Margarito,buďte bez obav,ty lidi tady budou za pár let mít problém se i nažrat,potom jim bude úplně jedno,komu se co vrací".
2)Otevřel s Pravdoláskařem briskně po revoluci v Praze Zastupitelskou kancelář Sudetských Němců..prý "nepochopených a nespravedlivě odsunutých"..ALE ŽE JICH Z DOSPĚLÉ POPULACE BYLO V R.38 CELÝCH 92% ČLENY HENLEINOVY NACISTICKÉ SDP,-O TOM ANI SLOVO!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one