Sestavuji aktuální kalendář ...
17.11.2014
  Tak jsme jako oslavili státní svátek, tzv. sametovou revoltu, která přinesla svobodu. Přijde na to jakou a pro koho. Svoboda slova, co je mi platné svobodné slovo, když nemá absolutně žádnou váhu.
 O těch svobodách by se dalo dlouze polemizovat. Vždycky je to jen otázka úhlu pohledu, co je pro jednoho svoboda to je pro jiné nesvoboda a naopak.
  Jedno je, ale jisté, za těch 25 let došlo v našem státě v ekonomice k tzv. restrukturalizaci což vlastně znamená, že naprostá většina lukrativních podniků přešla do cizích rukou mimo republiku a v životě společnosti k demoralizaci, kdy slovo morálka ztratilo smysl a stalo se téměř nadávkou.
  Jsem znechucen Pražskou demonstrací proti prezidentovi, který je to co je, jinýho nemáme a který po dlouhé době nazývá věci pravýmy jmény a hovoří k věci, což některé, zejména Pražské kruhy z tzv. kavárny neuvěřitelně irituje (sere). Což je zřejmě původ mediálního, který probíhá v našich mediích za pomoci jako novinářů, které lze označit spíše než za novináře, za agitátory neřkuli prodejné děvy.

 
  Nutno podotknout, že sem prezidenta nevolil, ale i tak mi Zeman přijde jako rozhodně to menší zlo. Z prahy totiž vane knížecí pach.  Škoda slov. Praha šla vždy jinými cestami než zbytek republiky. Nejlépe by bylo, kdyby měli vlastní stát.                                                       
                                                                               HelplesName
Email
Comment
Or visit this link or this one