Sestavuji aktuální kalendář ...
Zamyšlení

Já in KM 2-001.jpg
Nedá mi to, ale jsem nucen s uspokojením komentovat výsledky voleb. Jak se některým nedařilo a jak nejsou schopni pochopit, že důvodem jejich neůspěchu nejsou nějaké rozbroje v partajích a nebo skrytí nepřátelé, ale že tojsou oni sami a jejich politická "práce". Lidi jim totiž dali vysvědčení za to co pro ně udělali a jak na ně sr ..kašlali.

MIMOCHODEM:


Nikdy nezapomínejte na dva Šláfnberkovy skutky:

1)jak odpověděl hraběnce Kottulinski na dotaz ohl. její restituce Sychrovského zámku,-"Margarito,buďte bez obav,ty lidi tady budou za pár let mít problém se i nažrat,potom jim bude úplně jedno,komu se co vrací".
2)Otevřel s Pravdoláskařem briskně po revoluci v Praze Zastupitelskou kancelář Sudetských Němců..prý "nepochopených a nespravedlivě odsunutých"..ALE ŽE JICH Z DOSPĚLÉ POPULACE BYLO V R.38 CELÝCH 92% ČLENY HENLEINOVY NACISTICKÉ SDP,-O TOM ANI SLOVO!

 
Balíme.jpg
Podvod jménem svoboda

Toto je odkaz na článek v Britských listech.Kratičký článek, který vyšel v Britských listech. Nikde jinde sem žádnou zmínku nezaznamenal.

Vědci z univerzity z Liverpoolu zjistili, že k aktivaci solárních panelů není třeba používat drahého a jedovatého chloridu kadmia. Může být nahrazen zcela běžným a neškodným chloridem hořčíku, který se vyskytuje v mořích, používá se jako sůl na rozmrazování silnic v zimě. Chlorid hořčíku stojí jen asi 1 procento ceny dosud používaného chloridu kadmia. Nová technologie zřejmě povede o podstatnému zlevnění solárních panelů.
 

 Jsem celkem dost zvědavý zda se to opravdu podaří realizovat a nebo opět zvítězí MONEY TALKS.
Moc optimistický nejsem.
 
Kam v životě dospěješ,
bude záležet na tom,
kolik ukážeš shovívavosti s mladými,
soucitu se starými,
porozumění se zápolícími a tolerance vůči slabým i silným;
protože v jistých dobách
jsi byl každým z nich.
George Washington Carver

Já sem dospěl k poznání, že k životu není třeba mnoha hmotných satků, aby byl člověk spokojen. Krásné věci a zážitky jsou většinou zadarmo :

 
svítání

svítání

soumrak

soumrak

louka

louka

Se srdcem a duší je to poněkud, o hodně složitější. Některé šrámy na těchto orgánech, utržené během života, se těžko hojí. Pár se jich nezhojí nikdy, což ale není důvod, abych s nima otravoval okolí. : -)ZJISTIL SEM ŽE, JSEM STÁLE SENTIMENTÁLNÍ A NAIVNÍ ROMANTIK,COŽ NEZMÍRŇUJE ANI MOUDROST LET. NAOPAK, SPÍŠE TO UMOCŇUJE. Přeloženo doženské mluvy, jsem dle jejich mínění hodnej hlupáček. Nemají tušení jak moc se mýlí.
3.4.2014
Vážení, možná ste zaregistrovali, že se tady nic moc neděje. Důvodem je to, že  mám méně času a také energie, která zůstává utopena v tom ústavu, který se tváří, že mne bůchví jak dobře platí za mnou odvedenou práci. V neposlední řadě pociťuji zvláštní prázdno v duši. Dokonce sem se přistihl, že jako bych záviděl zamilovaným a při tom teď vlastně o nejaký vztah ani nemám zájem, protože ze mne ještě stále nevyvanul poslední love carambol. Vlastně netoužím po tom, abych investoval city tam kde si se mnou, mým srdcem, pak vytřou zadek, jak se mi až na dvě vyjímky, děje vlastně po celý můj život.
 Tak až najdu půdu pod nohama tak to poznáte.

  Komentovat tuzemskou politiku a mezinárodní dění mne neuspokojuje, protože mi vychází, že všichni tito něčí rádoby zástupci, kteří ale zastupují pouze své vlastní zájmy, v zájmu tohoto zastupování z 99,9% LŽOU.

 22.3.2014

Obdivuju se a smekám před námořníky ze Sevastopolských a jiných Krymských přístavů, kteří "museli" opustit "své" lodě a nepoužili násilí, protože, jak jeden z nich prohlásil "NECHTĚLI ZAČÍT VÁLKU". Na druhou stranu jsem znechucen postojem "INSTALOVANÝCH LOUTEK Z KYJEVA", kteří ani nebyli schopni vydat elementární pokyny svým důstojníkům. Což mne utvrzuje v přesvědčení, že to co se událo na Ukrajině je výplod mocenských zájmů EU a USA, které si s tím neví rady. A to mne naplňuje nadějí, že globalizace dosáhla zenitu a v nejbližší době chcípne. Mno dobrý den a keep smiling. :-D

 


4.3.2014
Je  v současnosti asi módní komentovat události na Ukrajině. Kromě vyjádření názoru na možný, ale nežádoucí, vojenský zásah ze stany Ruska, se musím zdržet jiných reakcí, protože: prostě tam nežiju a ani nemám žádné ukrajinské přátele, i když jejich pohled by byl zas jen pohled z jedné strany. Faktem ovšem zůstává, že Janukvyčova vláda nebyla dobrá. No jo, ale která vláda je ta dobrá? 
 Většinou je to ta druhá, která ještě neměla možnost se zprofanovat.
.

 Dnes sem shlédl reportáž "reportéři CT" na téma českého zdravotnictví ve kterém byl dotazován i nový ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček. Byl sem znechucen, ne tím co se dělo při nákupech přístrojů do zdravotnictví, to snad tuší každý soudný člověk, ale tím jak nikdo za nic nemůže a jak bylo vlastně všechno naprosto legální. Mimochodem "pan" ministr se při některých otázkách mistrně orosil.
 Níže je odkaz na tento "poučný" snímek. Bavte se, já se nebavil.

 


1.3.2014

Předseda regionální vlády Krymu Sergej Aksjonov v sobotu oznámil, že na tomto autonomním ukrajinském poloostrově převzal velení policejních a bezpečnostních sil. Zároveň podle agentury Interfax požádal ruského prezidenta Vladimira Putina, aby pomohl se zajištěním míru a pořádku na Krymu. Moskva žádost podle nejmenovaného představitele ignorovat nebude.

  Ježí se mi z toho chloupky, protože jestli z toho něco bude tak rozhodně ne pořádek a už vůbec ne mír. Ale nesmírně rád bych se pletl.Včera kolem 12. hod sem valil na odpol. směnu, když sem vycházel z branky tak na hodně blízké zastávce MHD zastavilo os.auto(dopravní přestupek). Vyskákalo z něj 5, slovy pět, dobře živených, dobře oblečených a dobře snědých mladých mužů v přiměřeně dobré náladě a jali si dělat dobře. Začali páchat defekaci(šli se dobře vychcat). Jeden dobře zvlhčoval přímo zastávku a zbytek se jal dobře zalévat blízké křoviny. Při pohledu na ty dobré muže se mi neudělalo dobře. A jak sem zjistil bylo nás nedobrovolných, svědků, kterým se neudělalo dobře, poněkud víc.
 Taky by ste se šli vymočit na zastávku v pravé poledne? Já bych se asi radši znehodnotil. Ale já nejsem cikán.

 


Tento týden dostala nová vláda důvěru a já jí poskytnu 100 dní hájenství a klidu bez kritiky i když už teď mne svědí jazyk.
vláda.jpg


13.2.2014

Zadrželi "pana" Rittiga a zaplať pánbu za ty dary. Jen aby to vydrželo, protože je tady nepochybně ještě hodně adeptů na promptní zadržení. Je až neuvěřitelné jak velkou pravdu měl "pan Karel Kryl", když v roce 1993 vytvořil dílo DEMOKRACIE. Poslechněte si pokud neznáte.
 


1.2.2014

Tak máme konečně vládu!
Mno, ale co s ní. Osobně si nedělám iluze o tom, že teď bude vše šlapat jak na drátkách a jsem rozhodnut ji sledovat ostřížím zrakem , ale na rozdíl od některých našich rejpavých chytrolínů, kteří kopou kdoví za koho a vše vědí s naprostou jistotou Sibyly Delfské na několik měsíců dopředu, hodlám naší trojkolce #2 ponechat oněch 100 dnů hájení, aby se pokusila alespoň naznačit čím nás hodlá obdařit. No a pak se uvidí byla-li tato volba krokem správným směrem. Nicméně je zapotřebí být ve střehu a mít duševně nabito, aby sme mohli býti tvrdými a nesmlouvavými oponenty.

Za nezákonné stíhání policií, které loni v červenci zastavil Nejvyšší soud ČR, žádají bývalí poslanci ODS Petr Tluchoř, Ivan Fuksa a Marek Šnajdr po zhruba čtyřech miliónech korun. Nárok vznesli vůči ministerstvu spravedlnosti už minulý čtvrtek.
zmrdi.jpg
  Život můj vezdejší neustále čeří a překvapuje dění ve vyších sférách politiky.Arogance a amorálnost těchto bytostí je bezbřehá. Nejhorší na tom je, že oni jsou skálopevně přesvědčeni, narozdíl od plátců daní, že nic neprovedli a jsou plně v právu. Velebnosti, jdu blejt.

11.1.3014

Pan preziden mne nedá se říct, že překvapuje, on mne spíš už sere tím jak ze sebe dělá, no nemůžu najít správný příměr. Připomíná mi malého mstiváho kluka, který dupe nožičkou a snaží se všechny kolem sebe přesvědčit, že jen on má patent na to jak mají druzí postupovat a nedochází mu, že se zesměšňuje, což je jeho problém, ale že tímto zdržováním jmenování nové vlády poškozuje zemi i těch jeho dolních dest milionů. Nedělám si kdovíjaké iluze o fungování trjkolky # 2, ale pořád by to mělo být lepší než něco na prozatím. Jenže tři měsíce od voleb a stále prozatím. A teď mne napadá, zdali to zdržování není účelové právě pro to prozatím.


21.12.2013
 
  Tak se nám zrodila koalice. měli by sme asi zvolat třikrát sláva, leč mohlo to být předčasné. Slávu, já, začnuprovolávat až se začne nová koalice znažit a ukáže , že opravdu hodlá pracovat pro stát, mimochodem "zemský ráj to na pohled", a jeho obyvatele, kteří v potu tváře chléb svůj dobývají a nemají touhu po zcizování, ale naopak v nich zůstaly stopy něčeho tak triviálního a v dnešní době, prý zbytečného, jako je morálka. Fandím, doufám a držím hrstě.


12.12.2013

                     Blíží se vánoce.
  Nejsem věřící a asi proto nechápu jak mohli křesťané tak zapomenout o co v jejich víře má jít především. Proč se k sobě chováme lidsky jen jeden měsíc v roce, někteří dokonce jen pár dní (USA), když takto máme konat celý svůj život. Proč se z vánoc, svátků oslavujících narození Ježíše Nazaretského Krále Židovského, stal svátek obžerství a konzumu, když Kristus nabádal ke skromnosti a zdrženlivosti a jako první z chrámu páně vykázal kupčíky. Poučte mne, protože ve mne narůstá pocit, že lidé přestávají sloužit své víře, ale slouží zlatému teleti a toho svého nového boha (PENÍZE A MOC) staví nade vší lidskost a morálku.Zdá se mi, že samotná církev svým konáním v zásadě ignoruje učení kristovo a jeho apoštolů a jde proti němu. Jak mohou doufat ve spasení, když slouží dvěma pánům, bohu a mamonu, a to nelze. Jak pravil Kristus

" To spíš projde velbloud uchem jehly, nežli se bohatý dostane do nebe."

 

 Dnes sem se přesvědčil, že některým lidem by se mělo pod trestem smrti zakázat požívání alkoholu a jiných opíjívých látek. jsou pak nezvladatelní a nebezpeční svému okolí a v konečném důsledku hlavně sami sobě. Z toho ovšem po vystřžízlivění obviní všechny kolem sebe.
 A to mne přivádí na myšlenku, že takto by se mělo některým jedincům druhu homo sapiens zamezit v šíření jejich genomu. Neměli by se množit, protože tupec a dutohlav, až na vzácné vyjímky, nesplodí nic jiného než zase jen tupce a dutohlava. Problém spočívá v tom, že bůh stvořil svého času člověka, leč nenechal si toto patentovat a od té doby právě ti nejtupější a nejdutější to provádějí v nejvyšší možné míře. A beztrestně.

 

GLUM.jpg
_______________________________________________________________
Televize BBC vs. knihkupectví Amazon. Je sporné, dle podmínek v naší vlasti, je li 17 km nachozených za prac. směnu hodně nebo tak  akorát. Málo to jistě není. Zavítal sem k tomuto tématu na diskuzní fóra a opět se potvrdilo to co vždycky. Nejhorečněji posuzují a odsuzují ti, kteří absolutně nemají ponětí o čem se vlastně diskutuje. Ne z pohledu obsahu článku, ale protože nemají ponětí co to obnáší takovou fyzickou zátěž podstupovat v rámci každé pracovní směny. Čili, SYTÝ HLADOVÉMU NEVĚŘÍ A JEŠTĚ HO BUDE BUZEROVAT.
_____________________________________________________________________________________
18.11.2013

Právě sem shlédl dva dokumenty, ryba smrdí od hlavy, který uvedla ČT 2. Je delší a musí se u něj přemýšlet. Jak čelit psychopatům, kteří stále víc ovládají maše životy.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ten druhý se jmenuje S láskou o kapitalismu. V podstatě říká, že kapitalismus a demokracie rozhodně není totéž, jak se nám snaží namluvit někteří naši jako politici. Pokud ho chcete vidět, asi by ste měli hned, protože se bojím aby ho nesmazali.
___________________________________________________________________________________

16.11.2013

Zdá se, že veškeré dění naží západní, takzvané "vyspělé" civilizace bylo zredukováno na mamon(což je mimochodem jméno nejstaršího syna satanova), peníze. V době kdy naše církev, bez ohledu na společenskou, ekonomickou a sociální situaci v našem státě, natahuje otevřené dlaně po restitucích, podle mne minimálně sporných a morálně absolutně nepřípustných, papež Frantšek vrací dary od určité skupiny lidí s poukázáním na to, že nelze sloužit dvěma pánům a to penězům a bohu zároveň. Je psáno: to spíš projde velbloud uchem jehly, nežli se bohatý dostane do nebe.

___________________________________________________________________________________
7.11.2013

Zdálo se, že dnes nebudu mít na co reagovat, ale po přečtení reakce v BL Mimo běžnou realitu života se musím podělit. Opravdu se politici po určité delší době strávené ve funkcích stávájí naprosto imunní k vnímání životní reality a žijí zřejmě v nějakém virtuálním světě do kterého běžný život nemá žanci vkročit. A to je velmi pádný důvod pro to aby se takto postižený politik navrátil na zem do normálního života kde by v potu tváře chléb svůj dobýval. Mělo by jim to být umožněno všemy dostupnýmy prostředky.

__________________________________________________________________________________

Komik a satirik Russell Brand v rozhovoru uvedl, že bude revoluce.http://www.blisty.cz/art/70887.html

 K tématu: Souhlasím s tím co říká, že tento systém ničí planetu, lidi a vůbec nic neřeší. Navíc na svou obhajobu tvrdí, že je to přirozené a normální. Přizené a normální v přírodě je, že se smečka parazitujícího jedince zbaví. Odvrhne ho. A lidé jsou, měli by být, součástí přírody. Jinak nepřežijí. Normálním selským rozumem: jak dloho může fungovat tento model, který je založen na stálém zvyšování intenzity a zisků? To má svůj strop nad , kterým je nejspíš už jen pustina.

Russell Brand
pustina.jpg
_____________________________________________________________________________________
05.11.2013
Tak dnes se mi nechce ani myslet. Venku je humus, prezident zase žvaní, poslanci sou na pracáku, EU se definitivně zbláznila, a mně bere spaní.  
micichrrr.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one